7 квітня на 72-му році життя помер почесний президент ПрАТ "КДСК", Почесний громадянин селища Пісочин Еміль Тер-Степанян. Про це повідомив пісочинський селищний голова Олег Чорнобай.

Голова селищної ради назвав Еміля Тер-Степаняна людиною, яка "своєю наполегливістю, відданістю та щирістю зробила неоціненний внесок у розвиток селища Пісочин".

Від імені всієї Пісочинської громади Чорнобай висловив співчуття рідним і близьким Еміля Шаваршовича.

Еміль Тер-Степанян народився 1951 року в селі Караундж у Вірменії.

З 1968 року працював слюсарем-інструментальником Горіського заводу "Мікроелектродвигун".

У 1978 році закінчив будівельний факультет Харківського інституту інженерів залізничного транспорту. Спеціальність - інженер-будівельник.

З 1978 по 1992 рік працював у будівельному управлінні №112 тресту "Південтрансбуд" на посаді будівельного майстра, виконроба, головного інженера, начальника управління.

У 1992 році Тер-Степанян був призначений генеральним директором підприємства "Курязький домобудівний комбінат". У 1993 році це підприємство стало акціонерним товариством "Курязький домобудівний комплекс".

Тер-Степанян був дійсним членом Академії бізнесу та Академії транспорту України, професором Віденського університету. Був нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, мав інші нагороди.