З початку повномасштабного вторгнення харківські виші опинилися під ударами: від обстрілів постраждали 23 із 24 держаних закладів. Один із найбільших університетів Харкова – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (ХПІ) - пережив понад 50 прильотів. За попередніми оцінками ректора Євгена Сокола,…
Сирени повітряної тривоги звучать в Україні вже четвертий рік. У Харкові, де війна – це 20 км до лінії фронту та майже щоденні обстріли, тривоги стали просто фоновим шумом, який здебільшого ігнорують. У квітні 2025 року місто пережило рекордну кількість ударів, і це наче мало нагадати, що кількаденна або навіть кількатижнева тиша – лише…
Ситуація на ринку житла у Харкові – стабільна. Про це свідчать дані досліджень маркетплейсу нерухомості DIM.RIA.
Новобудови
Середня ціна одного квадратного метра житлової площі у новобудовах у Харкові становить 792 долари. У травні по відношенню до квітня ціна змінилася незначно: зростання - 2%.
Попит та пропозиція у травні…
Евакуація з Куп'янська: заявки подали лише 28 людей
На евакуацію з Куп'янська заявки подали лише 28 людей. Про це в ефірі телемарафону розповів губернатор Олег Синєгубов.
Про евакуацію стало відомо 28 листопада: Куп'янська міська військова адміністрація попросила жінок з дітьми, літніх, хворих та маломобільних мешканців виїхати за межі громади. Людей планують перевезти до Харкова, потім - до інших українських регіонів.
Повідомити про бажання евакуюватися можна кількома способами:
за номером телефону: +380931776458 (WhatsApp | Telegram | Viber)
гаряча лінія "Червоний хрест" 0800332402, 0732402402, 0673832402,
Під час підготовки до евакуації мешканців просять зібрати найбільш необхідні речі, включаючи документи, гроші, ліки та одяг.
Куп'янськ і розташовані поряд з ним населені пунти знаходяться під безперервними обстрілами російських військових. У ніч проти 28 листопада Росія вдарила ракетами по селу Безмятежне. Там були прильоти до будинків та навчального закладу, вибуховою хвилею пошкоджено будівлю місцевого ліцею.
Що стосується евакуації Харкова у разі тривалого блекауту, то влада не розглядає таке питання. Як розповів мер Ігор Терехов, для харків'ян організовано "Пункти незламності". Є приватні будинки, лікарні, де також облаштовані теплі приміщення, там можна буде зігрітися.