Не виключено, що в опалювальний сезон росіяни будуть прицільно бомбардувати котельні. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов.

За його словами, у Харкові дуже ретельно готуються до нового опалювального сезону, який буде найскладнішим для сфери міського господарства. У місті планують перекласти 200 км тепломереж. Для порівняння, мирним літом 2021 року було замінено 100 км теплопроводів, але зараз комунікації сильно страждають через обстріл Харкова.

За словами Терехова, інфраструктуру руйнують із різної зброї – місто бомбардують, обстрілюють, завдають авіаудари.

"Що залежить від нас, все буде зроблено, але я не виключаю, що росіяни цілеспрямовано будуть бити котельні, розбиватимуть газопроводи. Ми готуємося до цього. Важливо, як ми реагуватимемо і як швидко будемо усувати аварії. Що робитиме російський агресор, передбачити неможливо, тому виходитимемо із ситуації, що склалася", - зазначив міський голова.

Ігор Терехов повідомив, що 80 км тепломереж у Харкові вже замінили. Крім того, комунальники ремонтують внутрішньобудинкові мережі та встановлюють енергозберігаючі склопакети.

Нагадаємо, що опалювальний сезон у Харкові планують розпочати вчасно – 15 жовтня. Раніше в мерії розповіли про те, як опалюватимуть напівзруйновані будинки.