З початку повномасштабного вторгнення харківські виші опинилися під ударами: від обстрілів постраждали 23 із 24 держаних закладів. Один із найбільших університетів Харкова – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (ХПІ) - пережив понад 50 прильотів. За попередніми оцінками ректора Євгена Сокола,…
Сирени повітряної тривоги звучать в Україні вже четвертий рік. У Харкові, де війна – це 20 км до лінії фронту та майже щоденні обстріли, тривоги стали просто фоновим шумом, який здебільшого ігнорують. У квітні 2025 року місто пережило рекордну кількість ударів, і це наче мало нагадати, що кількаденна або навіть кількатижнева тиша – лише…
Ситуація на ринку житла у Харкові – стабільна. Про це свідчать дані досліджень маркетплейсу нерухомості DIM.RIA.
Новобудови
Середня ціна одного квадратного метра житлової площі у новобудовах у Харкові становить 792 долари. У травні по відношенню до квітня ціна змінилася незначно: зростання - 2%.
Попит та пропозиція у травні…
Як харків'яни встановили незвичний рекорд і чому це важливо для всіх
Харків'яни встановили новий рекорд з передачі показань лічильників електроенергії - у вересні понад 506 тисяч користувачів передали показання через електронні сервіси. Про це повідомляє АТ "Харківобленерго".
Це найвищий показник за всю історію роботи цифрових платформ компанії.
Попередній рекорд протримався лише два місяці - у липні цього ж року було передано на 17 тисяч показань менше.
Найпопулярнішими способами передачі показань виявилися:
мобільний додаток - 250 тисяч абонентів передали дані саме через нього;
у приміщенні Центру обслуговування клієнтів у м. Харкові по вул. Георгія Тарасенка, 126/2 за допомогою встановлених терміналів.
зателефонувати до колцентру АТ "Харківобленерго" та передати покази лічильника через голосове меню за допомогою тонального набору, або залишити голосове повідомлення, або через оператора за телефонами:
057-3424413;
067-2340413;
050-0540413;
063-0540413.
У компании нагадують, що навіть у разі якщо ви тимчасово не живете вдома і не користуєтеся електрикою, все одно потрібно передавати показання. Це допоможе уникнути несподіванок у рахунках.
Для точного обліку важливо дотримуватися термінів передачі показань - їх приймають за два дні до кінця місяця і протягом перших трьох днів наступного.
Якщо вчасно цього не зробити, платіжки будуть розраховані на основі середньодобового, а не фактичного споживання.