Харківський академічний театр музичної комедії повідомив про загибель балетмейстера театру Марії Холодної. Раніше в поліції повідомляли про її жорстоке вбивство - чоловік відрізав голову і розчленував свою дружину.

Марія була одружена багато років, але у 2024-му подружжя прийняло рішення розлучитися. Пара мала 12-річного сина, який у день вбивства був у бабусі. Чоловік давно стежив за дружиною й вирішив їй помститися через ревнощі. Він вбив її вдома у ванній та розчленував. Голову й руки він закопав у лісосмузі, тіло відвіз на дачу й намагався спалити. Кілька днів після вбивства чоловік возив телефон дружини по місту та відповідав на повідомлення від тещі, імітуючи, що його дружина все ще жива. Коли поліція його затримала, він заперечував свою причетність до вбивста. Після низки доказів він розповів, що посварився з дружиною, штовхнув її у ванній, вдарив кілька разів ножем у тулуб, розчленував і виніс із квартири в пакеті та валізі на колесах. Після скоєного злочину чоловік планував покинути країну  - він мав візу для виїзду в Канаду. Зараз підозрюваний заарештований. Йому загрожує довічне ув'язнення.

Марія Холодна дебютувала у 2008 році на сцені театру музичної комедії. У 2009 році з відзнакою закінчила Харківську державну академію культури. У 2020 році вона стала балетмейстером-постановником музичної комедії "Сімейна авантюра, або Вона на все згодна" В. Ільїна. Останні роки жінка керувала балетним цехом театру. У театрі зазначили, що навіть під час війни Марія планувала багато нових проєктів.

У театрі найкращими балетними образами Марії Холодної називають:

  • мілонгеро у виставі "Весела вдова" Ф. Легара;
  • танцюристка канкану у постанові "Летюча миша" Й. Штрауса;
  • концертний номер пристрасного "Танго" А. П'яццолли.