Служба безпеки України повідомила про заочну підозру чоловіку, який воював проти ЗСУ на Харківському напрямку. Про це речник обласного управління СБУ Владислав Абдула.
Слідством встановлено, що 42-річний уродженець Донецька перейшов на бік РФ та підписав контракт на військову службу.
Узимку 2022 року фігурант добровільно приєднався до незаконного збройного формування «115-ї комендантської бригади ДНР». Перебував на посаді кулеметника. У березні 2022 року він здійснював вогневе прикриття російських підрозділів під час штурму населених пунктів Харківського району.
Підозрюваному загрожує довічне ув’язнення.
Зараз фігурант переховується на тимчасово окупованій території Донецької області. Тривають заходи для притягнення його до кримінальної відповідальності.
.jpg)






