Після ранкових ракетних ударів 29 грудня в Харкові пошкоджені будівлі Обласного центру онкології. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

У Міністерстві охорони здоров’я уточнили, що будівлі медзакладу пошкоджені вибуховою хвилею, на території сталася пожежа. Також пошкоджений автомобіль екстреної допомоги. Медиків не було, вони не працювали вночі, тому не постраждали. 

У будівлі стаціонару розбиті 26 вікон, у поліклініці - 22 вікна. Загалом, за даними губернатора, пошкоджено близько 70 вікон та дах на площі 30 кв. метрів. Але поліклініка продовжує працювати. 

Будівлю стаціонару на 130 ліжок пошкодили обстрілами раніше. Був розбитий дах, зруйнована система опалення. Будівлю ремонтували, на початку 2023 року замінили всі вікна. Стаціонар планували відкрити у лютому 2024 року.

Усього по місту внаслідок обстрілу було 22 прильоти. РФ била ракетами С-300 з території Бєлгородської області. Троє людей загинули, 11 поранені. Також пошкоджені будівлі підприємств, житлові будинки. Об’єкти критичної інфраструктури не постраждали. Одна нерозірвана ракета впала у парку Машинобудівників. Її знешкодять спеціалісти.

Фото: Суспільне, Ґвара