Російський військовослужбовець Микита Мугдін, який потрапив у полон у Циркунах під Харковом, розповів, як армія РФ бомбардувала житлові квартали міста. Про це полонений розповів журналісту "Шукай своїх".
Російський солдат потрапив до Харківської області з Курська у березні. Каже, що їхньою метою була денацифікація.
За словами Мугдіна, він бачив, як у бік харківських висоток летіли російські ракети, оскільки у будинках нібито були вороги.
У Циркунах солдатів чергував на постах у бункера. Також, за словами військовослужбовця, військові РФ у Циркунах мародерили. З будинків виносили телевізори, ноутбуки, мобільні телефони, золото та гроші.
♦ Внимание! Читайте нас в телеграм-канале
Там больше информации!
Раніше російські військовослужбовці, які потрапили в полон під час контрнаступу ЗСУ у Харківській області, розповіли Службі безпеки України, як хотіли після вторгнення розірвати контракти та повернутися додому. Під час допиту полонені окупанти зізналися, що в Україну їх доставили із Білгорода. Пробувши кілька днів на території України та не виявивши нацистів, але побачивши, як артилерія знищує будинки мирних громадян, вони вирішили розірвати контракт та вирушити додому.
.jpg)






