У Харкові сьогодні, 7 квітня, у період із 11.45 до 12.00 прогриміли кілька вибухів. Моніторингові канали повідомляли спочатку про виліт КАБів у напрямку міста, а потім – про виліт ракет.
За даними мера Ігоря Терехова, усього зафіксовано 4 прильоти по місту. Один прийшовся у приватний будинок.
Голова ХОВА Олег Синєгубов уточнює, що влучання – в різних районах. Є пошкодження житлової інфраструктури.
На цю хвилину дві людини звернулися до медиків із гострою реакцією на стрес.
Upd. В Індустріальному районі Харкова зафіксували удари РФ по промисловій зоні. Про це "Суспільне" із посиланням на Терехова. За його словами, двоє людей зазнали поранень. Попередньо, росіяни били ракетами С-300
Синєгубов уточнює, що внаслідок прильотів по промисловій зоні пошкоджено будинок та горів гараж.
Upd1. Внаслідок ранкових ударів постраждали три жінки та цивільний чоловік:
- 45-річний чоловік отримав уламкові поранення. Від госпіталізації відмовився.
- у двох жінок віком 37 та 72 роки діагностовано гостру реакцію на стрес. Допомога надана на місці.
Upd2. Станом на 14.20 відом, що в середмісті Харкова, непдалік від Центрального парку, було влучання у цивільну забудову. Пресслужба парку не підтверджує влучань по території.
Росіяни завдали ударів КАБами. Вибуховою хвилею пошкоджено багато вікон. Зараз фахівці обстежують дахи, усувають наслідки обстрілу, повідомив Терехов. Також є зруйнований приватний будинок.
В Індустріальному районі зазнав пошкоджень промисловий об’єкт, там спалахнула пожежа. На місці події працюють співробітники ДСНС. Тут був обстріл ракетами С-300.
.jpg)






