Харківська область готова до опалювального сезону на 52%. Про це "Суспільному" повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОВА Сергій Магдисюк.

"На неокупованих територіях - 500 котелень, 258 підготовлено до опалювального сезону. Із запланованих 1800 км тепломереж 1000 підготовлено", - сказав Магдисюк.

За його словами, житловий фонд області готовий на 57% (із 12 тисяч будинків готово близько 7 тисяч), соцсфера – на 40%. З понад 200 об'єктів теплопостачання, пошкоджених або зруйнованих внаслідок російських обстрілів на підконтрольних Україні територіях, 56 відремонтували, 105 — у процесі відновлення. Повністю або частково зруйновано близько 25 км теплових та 6 км водопровідних мереж Харківської області.

Підготувати системи постачання до опалювального сезону мають до 1 жовтня.


Увага! Читайте нас у телеграм-каналі Новини Status Quo
Там більше інформації!


Нагадаємо, раніше мер Харкова Ігор Терехов заявив, що не виключено, що в опалювальний сезон росіяни будуть прицільно бомбардувати котельні. За його словами, у Харкові дуже ретельно готуються до нового опалювального сезону, який буде найскладнішим для сфери міського господарства.