Електропідстанція ПС-110 кВ "Міська" буде побудована в м.Первомайському Харківської області у серпні. Про це 28 травня йшлося на виїзній нараді з питання стану будівництва підстанції, яке пройшло в Первомайському за участю першого заступника голови Харківської облдержадміністрації (ХОДА) Володимира Бабаєва. Про це повідомив ХОДА. Станом на 27 травня АК "Харківобленерго" закінчила будівництво споруд підстанції. У закритому розподільному пункті 10 кВ змонтовані осередки КМ-1Ф в кількості 36 од., в будівлі закритого пульта управління змонтовані панелі управління і релейного захисту. Виконано монтаж 10 роз'єднувачів і 2 трансформаторів напруги, реакторів заземлення 6-35 кВ потужністю 1000 кВ - 2 од. На підстанції закінчується будівництво кабельних каналів. Ведуться роботи з будівництва під'їзної дороги.

Є райони, які місто любить показувати гостям, а є й такі, що воно ніби ховає за спиною центру. Москалівка — саме з других. За десять хвилин ходьби від площі Конституції, за вигином Лопані, починається зовсім інший Харків: без висоток, без вітрин, з похилими одноповерховими будиночками та дворами, де час ніби зупинився сто років тому. Цей райо…






