Президент України Віктор Янукович підписав указ "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівника" (відзначається 17 червня). Як повідомив президента, серед нагороджених - двоє харків'ян. Медсестра Люботинської центральної міськлікарні Світлана Приходько нагороджена медаллю "За працю і доблесть", завкафедри Харківської медичної академії післядипломної освіти Ользі Грищенко присвоєно звання "Заслужений діяч науки і техніки України".

У розпал спекотного сезону харків’яни масово прямують до води, але новина з одного з найпопулярніших пляжів міста звучить як застереження для всіх любителів міського відпочинку. У воді Олексіївського лугопарку — у межах самої акваторії пляжу — виявлено життєздатні яйця геогельмінта Toxocara canis. За даними фахівців, відхилень…






