Алла Зарубіна призначена на посаду головного лікаря комунальної установи охорони здоров'я "Обласний протитуберкульозний диспансер № 2". Про це повідомив сайт Харківської облдержадміністрації з посиланням на заступника голови ХОДА Ігоря Шурму. За його словами, відповідне розпорядження підписав 30 серпня голова ХОДА Михайло Добкін.

У розпал спекотного сезону харків’яни масово прямують до води, але новина з одного з найпопулярніших пляжів міста звучить як застереження для всіх любителів міського відпочинку. У воді Олексіївського лугопарку — у межах самої акваторії пляжу — виявлено життєздатні яйця геогельмінта Toxocara canis. За даними фахівців, відхилень…






