У харківському "Фельдман Екопарк" у неділю, 1 жовтня, стартує Бал хризантем. До війни захід проводився в екопарку щоосені кілька років поспіль.

На Бал хризантем з'їжджалися тисячі людей не тільки з Харкова та області, а й з інших регіонів країни. Фішкою заходу були величезні композиції та інсталяції з квітів, розставлені по всьому парку.

Екопарк сильно постраждав від російських обстрілів у 2022 році. Там було зруйновано 80% будівель, зокрема вольєри. Загинули шестеро працівників парку і понад 300 тварин. Російські військові розстрілювали мешканців екопарку як у тирі.

Територія екопарку виявилася засміченою боєприпасами. Першою розмінованою локацією стала "Долина альпак", яку відкрили для відвідування 1 червня 2023 року. Поступово почали повертати й інших тварин. Сюди вже повернули левів, зебр і бізона, батьки якого загинули від обстрілів, а також багатьох інших тварин.

Зараз, напередодні Балу хризантем, в екопарку кажуть, що територія, де проводитиметься захід, - розмінована і безпечна для відвідування. Водночас там будуть встановлені обмежувачі, щоб відвідувачі не виходили за межі безпечної зони. На території чергуватимуть охоронці та медики.

В екопарку, крім квіткових композицій, відвідувачі зможуть побачити левів, каракалів, бінтуронгів, копитних і птахів, зокрема папуг.

Під час Балу хризантем в екопарку також працюватиме контактний зоопарк, дитячий майданчик і кілька точок із фастфудом. На території Екопарку є парковка і підземне укриття.

Вхід до екопарку - безкоштовний. Час роботи - з 10.00 до 17.00.