У Харкові знову працює галерея "АВЕК". Сьогодні, 15 грудня, тут відкривається виставка "Фельдман Екопарк у бронзі, камені, живописі", присвячена пам’яті співробітників парку, які загинули, рятуючи тварин, а також тим, хто долучався до відновлення екопарку. Екопарк сильно постраждав від російських обстрілів у 2022 році. Там було зруйновано 80% будівель. Загинули шестеро працівників парку та понад 300 тварин.

Виставка працюватиме щодня з 10:00 до 21:00 години за адресою вул. Сумська, 72. Вхід - безкоштовний. У день відкриття плануються різні івенти.

В експозиції представлені твори найвідоміших анімалістів XVII-XXI століть. Вона налічує майже 140 скульптур 50 авторів. Тут можна побачити роботи знаменитої французької школи анімалістики, зокрема, Антуана-Луї Барі, П'єра-Жюль Мена та інших, а також витвори німецьких, австрійських, бельгійських, японських та українських майстрів.

Галерея "АВЕК" відкрилась у 2000 році. З початку повномасштабного вторгнення вона не працювала. Це найбільша приватна галерея в місті, на базі якої проводяться художні виставки.