"Газмережі" спростовують інформацію про "соціальний тариф" для окремих категорій населення.

У Мережі поширюють фейк про те, що для сімей військовослужбовців, пенсіонерів, багатодітних і малозабезпечених сімей нібито встановлено тариф у 4 грн за кубометр газу. На підприємстві заявили, що це шахрайська схема: такого спецтарифу немає, а аферисти намагаються заволодіти персональними даними та даними банківських рахунків споживачів газу.

Жодних інших цін на газ для всіх категорій населення, ніж ті, які вказані на офіційних ресурсах компаній групи "Нафтогаз", не існує.

"Нафтогаз" направить правоохоронцям звернення з проханням встановити джерела поширення фейку.

Газовики закликали громадян бути обачними, не переходити за сумнівними посиланнями та не передавати свої дані стороннім особам.

Раніше в соцмережах поширювали інформацію про скасування плати за доставку газу і повернення раніше сплачених грошей. "Газмережі" це також назвали фейком. Харківська філія підприємства просить своїх клієнтів довіряти тільки офіційним джерелам інформації: сайтам і месенджерам військових адміністрацій, громад, органів влади.

Тариф на газ у компанії "Нафтогаз України" - 7 960 грн за тисячу кубометрів, або 7,9 грн за кубометр. До цього слід ще додати плату за доставку газу. У Харкові та області вона становить за тисячу кубів:

  • "Газмережі", Харківська міська філія - 516 грн;
  • "Газмережа", Харківська філія - 2 388 грн.