У холодну пору року камінні топки здатні перетворити будь-яке помешкання на затишне гніздечко. Вони не тільки обігрівають оселю й дарують відчуття релаксу від споглядання живого вогню, а й збирають усіх родичів і друзів біля себе. Які переваги мають ці пристрої та на що звернути увагу під час їхнього вибору, розказуємо далі.

Переваги камінних топок

8zmwDaZSDlnfT1AKfnVZBQcScqvv2mom0UEGbd1q.png

Для ефективного обігріву будинку спеціалісти радять вибирати топки камінні закритого типу, оснащені дверцятами. Саме такі моделі можна знайти в інтернет-магазині Дім Тепла. При цьому найбільший попит серед споживачів мають камінні топки словацького бренду Kobok. Ось їхні головні переваги:

  • добре себе зарекомендували і в невеличких дачних будиночках, і в просторих котеджах;

  • весь процес горіння можна регулювати вручну;

  • оснащені системою «чисте скло», завдяки чому скляні дверцята не забруднюються кіптявою;

  • під'єднана подача повітря з вулиці, завдяки чому мінімізується спалення кисню всередині будинку;

  • є моделі великих розмірів — скло може бути завширшки до 177 см;

  • мають регульовані за висотою ніжки;

  • корпус оброблено безпечним еколаком.

Топка камінна також доступна в різноманітних дизайнерських рішеннях. Це дає змогу підібрати модель під свій інтер’єр та планування приміщення.

Як вибрати закриту камінну топку?

6UXZz7RwUpWp59MbjEblBt5wOOIk1Gi8W82GresI.png

Якщо шукаєте ефективний і безпечний пристрій для обігріву будинку, вибирайте закриті камінні топки Kobok — вони енергоефективні, безпечні та зручні у використанні. А в якості та довговічності продукції словацького виробника не доводиться сумніватися — вона на ринку вже близько 30 років.

Під час вибору камінної топки потрібно звернути особливу увагу на її потужність, яка насамперед залежатиме від площі приміщення, яке потрібно опалювати. Якщо кімната має площу 80-100 квадратних метрів, потужність має становити від 12 кВт.

Також слід визначитися з матеріалом (сталь чи сталь із футеруванням), відкриттям дверцят (угору чи вбік), діаметром димоходу (180 чи 200 мм), форматом скла (пряме, кутове чи тристороннє). Якщо важко вибрати конкретну модель, проконсультуйтеся з фахівцями інтернет-магазину «Дiм Тепла». На сайті доступний великий асортимент моделей камінних топок у широкому діапазоні цін. Тут кожен знайде оптимальний для себе варіант зі швидкою доставкою по Україні.