Під час оздоблення фасадних конструкцій дуже важливо правильно вибрати матеріал для цього. Він має бути міцним, естетично привабливим, стійким до впливу агресивних чинників зовнішнього середовища. Відмінним рішенням стануть фасадні фарби з каталогу інтернет-магазину компанії «ОколоРемонта». Тут ви знайдете продукцію кращих сучасних виробників за помірними цінами.

Як правильно вибрати й купити фасадну фарбу?

Від того, наскільки правильно ви зумієте вибрати фарбу для фасаду та нанести її, залежить довговічність отриманого покриття й естетична привабливість самої будови. Щоб не помилитися з вибором, краще робити його в перевіреній торговій точці. Так, досвідчені малярі та домашні майстри обирають фасадні фарби на сайті інтернет-магазину компанії «ОколоРемонта». Тут вам запропонують матеріали, характеристики яких повністю відповідають заявленим у картці товару. Адже в магазин вони поставляються безпосередньо від виробників або через їхніх офіційних дистриб'юторів в Україні. Це дає змогу уникнути потрапляння в асортимент цієї торгової точки підроблених або просто неякісних товарів.

Характеристики

Фарби не тільки прикрашають, а й захищають матеріал фасадних конструкцій. Тому від них залежить довговічність і привабливість зовнішнього вигляду будівлі. Якісний фарбувальний склад повинен бути:

  • Стійким до агресивних впливів зовнішнього середовища. Насамперед до них варто зарахувати вологість, опади, сонячний ультрафіолет, контрастні температури, механічні та інші атмосферні чинники.

  • Біологічно інертним. Завдяки цьому на поверхні фасадних матеріалів, таких як дерево, метал, камінь, не розвиваються різні грибки й пліснява. Також всередину не проникають комахи, що руйнують будівельні конструкції.

  • Дихаючим. Фасадну фарбу замовити на сайті інтернет-магазину компанії «ОколоРемонта» можна з гарантією її високої паропроникності. Завдяки цьому всередині приміщення не будуть розвиватися деструктивні процеси.

  • Вологостійким. Через матеріал фасаду в приміщення де повинна проникати вода. В іншому разі стіни накопичуватимуть вогкість, і на них утворюватимуться грибки. Дуже скоро така конструкція може просто зруйнуватися.

Грунтовка с кварцевым наполнителем Кварц-грунт Contact 13 кг

Переваги фарб

Фасадні фарби на відміну від інших видів лакофарбових матеріалів мають безліч актуальних переваг. Вони здатні створювати більш довговічне покриття. Почасти це пов'язано з їхнім досить насиченим складом. Але зате одного разу пофарбувавши стіну, можна багато років не повертатися для відновлення покриття. Також такі матеріали вирізняються стійкістю до агресивних факторів зовнішнього середовища, механічного впливу і багаторічного перебування в несприятливих атмосферних умовах.

Пропонуємо вам вибрати й замовити онлайн фасадну фарбу на сайті інтернет-магазину компанії «ОколоРемонта». Тут ви знайдете такі матеріали з силіконовою, акриловою, силікатною, а також іншими видами основ. Пофарбовані з їхньою допомогою стінові конструкції набудуть естетичної привабливості та стануть набагато міцнішими й довговічнішими.

Краска фасадная акриловая Sniezka Extra Fasad белая 10 л