Події останніх років породили новий тренд – увагу до продукції вітчизняних виробників. Модна індустрія не стала винятком. Все більше українців, щоб оновити гардероб, йдуть не на іноземні сайти, а в інтернет-магазин Goldi – рівненського виробника текстилю та модного одягу, і на це є свої причини.

Три причини купувати одяг українського бренду Goldi

Насправді причин звернути увагу на продукцію цієї компанії, значно більше, але розглянемо найпоширеніші.

Підтримка вітчизняної економіки

Goldi – один з найбільших в Україні виробників текстилю. Компанія забезпечує робочими місцями величезну кількість людей на фабриці та в мережі магазинів. Замовляючи товар іноземного виробництва, покупець фактично підіймає економіку тієї країни, де розташований головний офіс бренду.

Користь для планети

Здавалося б, яким чином купівля одягу, виготовленого в Рівному, допоможе планеті, але користь дійсно велика. Адже виробництво розташоване в Україні та компанія сама виготовляє сировину для колекцій, а отже: чим менше перевезень, тим менше й викидів вуглецю.

Формування середовища зі спільними інтересами

Зважаючи, що зараз не лише в нашій країні, а й в різних частинах світу панує тренд на все українське, то люди, які купують товари з поміткою Made in Ukraine, формують особливе середовище довкола спільних інтересів, цінностей, традицій. До того ж в асортименті Goldi є спеціальна лінійка одягу, оздоблена патріотичними принтами й кольорами.

Якщо більше клієнтів у виробника, то більш конкурентоспроможною стає його продукція. А якщо це одяг від ТМ Goldi, то він і справді вартує того, щоб про нього дізнавалося все більше людей.

Що ще слід знати про одяг від ТМ Goldi?

Компанія Голді була заснована понад 20 років тому в Рівному на базі місцевого льонокомбінату. З роками, виробничі потужності фірми розширилися, з’явилася велика мережа фірмових магазинів, зокрема і в Польщі, а каталог поповнився новою продукцією. Нині в фірмових магазинах Голді можна купити практично все для створення гардероба з нуля. Фірма випускає одяг:

  • для різних сезонів;
  • для чоловіків;
  • жінок;
  • дітей.

Крім широкого розмаїття пропозицій, асортимент Goldi приваблює високою якістю і вигідною ціною. Компанія самостійно виготовляє тканини, з яких згодом відшиває колекції одягу. Така модель виробництва дозволяє контролювати якість сировини, а згодом і пошиття, щоб зрештою запропонувати покупцям товар з бездоганними характеристиками.

Компанія також ретельно стежить за всіма тенденціями у світовій моді, щоб втілити у своїх нових колекціях найпопулярніші тренди. До речі, на сайті виробника вже з’явилося чимало стильних новинок для холодного сезону, які можна замовити з доставкою по Україні. Не упустіть можливість підтримати українського виробника і доєднатися до популярного світового тренду.