PIN-UP.GLOBAL є сучасною екосистемою незалежних компаній, мета яких полягає у постійному розвитку та збереженні позицій у своїй галузі ринку. Це унікальний союз і міцна співпраця задля розробки та підтримки різних розважальних продуктів. Важливою категорією екосистеми PIN-UP.GLOBAL є технічний напрямок Pin-Up, який органічно вбудований у систему. Він займається створенням софту для iGaming-індустрії з використанням інноваційних технологічних рішень. Діяльність компаній глобальної екосистеми також охоплює різні напрямки – бізнес, технології, інвестиції, маркетинг, SЕО просування тощо.

Основні напрямки роботи

Щоб успішно конкурувати на світовому ринку, кожна компанія має бути гнучкою та адаптивною до змін і ситуацій, наче жива екосистема. Це сприяє постійному та вдосконаленню продуктів й послуг. У сфері розробки та впровадження технологій Пін Ап компанії працюють за наступними напрямками:

· розробка та втілення продуктів iGaming-платформи;

· застосування CRM-системи взаємовідносин з клієнтами;

· підтримка партнерських ініціатив у рамках взаємодії та співпраці;

· нативні програми для використання на певних платформах та пристроях;

· маркетингові інструменти для розважальної галузі;

· фінансові технології підтримки підприємницької діяльності.

Компанії екосистеми PIN-UP.GLOBAL дотримуються принципів взаємовигідного плідного партнерства із застосуванням інноваційних технологій. Це спільнота, в якій поважають життєві цінності з повною соціальною відповідальністю. Продуктами PIN-UP.TECH користуються мільйони людей з різних країн світу. Розробки незалежних компаній екосистеми відповідають чинним вимогам якості.

Перспективи та мотиваційні фактори

У відносинах з партнерами, співробітниками, клієнтами та інвесторами PIN-UP.GLOBAL дотримується принципів сталого розвитку ООН, цілями якого є міцне здоров’я, якісна освіта, гендерна рівність, взаємовигідна співпраця, відповідальне споживання.

За напрямком PIN-UP.TECH працює команда з 380 IT-спеціалістів. З них понад 60 співробітників є розробниками Golang. Технічний стек охоплює Golang і Angular, відбувається робота з великими масивами даних та високонавантаженими системами. Команда однодумців ПінАп дотримується генеральної стратегії взаємодії, що є ефективним засобом досягнення цілей та розвитку. Цінності, перспективи та мотиваційні фактори PIN-UP.TECH:

· партнерство – комунікації за принципом Win-Win з допомогою один одному для отримання позитивного загального результату;

· інновації – комплексний аналіз та стратегічне мислення з урахуванням нових трендів та впливом на розвиток через передові технології;

· якість – пропонування новітніх технологічних рішень та вирішення складних завдань з високим рівнем якості;

· спільнота – забезпечення команді працівників можливостей для реалізації творчих задумів і кар’єрного зростання;

· баланс – дотримання принципів work-life balance, увага до створення комфортних умов праці, дозвілля та відпочинку співробітників.

Група незалежних компаній PIN-UP.TECH має великий досвід роботи в галузі розробки та впровадження інноваційних розважальних продуктів. Праця команди фахівців націлена на довготривалу перспективу в рамках глобальної екосистеми. Компанії різко засуджують вторгнення росії в Україну та всіма силами допомагають державі в економічному просторі