Дотримання оптимального раціону харчування — дуже важлива частина туристичного походу. Тому слід наперед продумати список продуктів і придбати обладнання для їхнього приготування. Спеціалісти компанії Travelersclub розповідають про інноваційні пальники, які зроблять відпочинок на природі максимально комфортним і безпечним.

Кулінарно-зарядна станція Biolite

Компактна похідна піч займає стільки ж місця в рюкзаку, як і 2-літрова пляшка з водою. Її основа — твердопаливний туристичний пальник, розрахований на гранули чи пелети. У похідних умовах можна використовувати й природні ресурси — тріску, шишки, кору тощо. Потужності пристрою вистачає, щоб закип’ятити 1 літр води за 4,5 хвилини.

TszoUuCOSiO7oUIoYGhCpbEBrUZcMUHbDOs4gspt.png

Але пальник твердопаливний Biolite — не просто піч для приготування їжі. У нього вбудована зарядна станція. Вона використовує термоелектричні панелі, щоб перетворювати тепло на енергію для акумулятора. Завдяки цьому можна заряджати смартфони, розумні годинники, GPS-навігатори, рації та інші гаджети. Батарея також використовується лампою FlexLight, яка має гнучке кріплення.

Спеціалісти Travelersclub звертають увагу ще на одну перевагу моделі — інноваційну систему регулювання інтенсивності полум’я. Вона дає змогу готувати будь-які страви в похідних умовах — варені, смажені, тушковані тощо.

Станція приготування їжі MSR

Основний елемент цього портативного кулінарного комплексу — газовий пальник із вітрозахистом. До його переваг належать:

  • стовідсоткове спалювання первинного повітря;

  • наявність регулятора внутрішнього тиску, що підвищує рівень безпеки;

  • система контролю кипіння.

У комплект також входить інноваційна каструля. За рівнем технологічності вона ближча до домашніх моделей преміального класу, ніж до класичного похідного посуду. Всередині ця ємність вкрита гладкою антипригарною керамікою, яка легко відмивається від залишків їжі та витримує контакт із металевими предметами.

J8xcevCdlTB9H4UQMULNEEZNaHbdLFq6syUjbQMk.png

Якщо інші пальники газові туристичні потребують ретельної підготовки місця, то станція приготування їжі MSR WindBurner Group System ідеально працюватиме навіть у несприятливих умовах. Вона комплектується підставкою з протиковзальним покриттям, яке не дає каструлі з’їжджати та падати від невеликого нахилу. А механізм автоматичного центрування подбає, щоб їжа нагрівалась рівномірно і не пригорала по краях чи всередині.

Кулінарний комплекс складається й розбирається за лічені секунди. Він пакується таким чином, щоб його деталі не гриміли в рюкзаку під час денного переходу.