Предмети військового одягу, як правило, шукають ті, хто пов'язаний зі службою. Підбираючи певні категорії одягу, варто орієнтуватися на деякі характеристики, щоб військовий одяг не викликав нарікань та дискомфорту. Одяг для військових має відповідати стандартам якості матеріалів та технології пошиття. Саме тому, купити військовий одяг краще в спеціалізованих магазинах, що дасть вам впевненість в належній якості та широкому асортименту допоміжних товарів.

Військовий одяг та характеристики вибору

Підбираючи військовий одяг, перш за все варто звернути увагу на його якість та особливості використання. Зрозуміло, що його використання скоріше за все буде в складних польових умовах з вологістю, лісистістю, тому варто враховувати якість матеріалів та їх характеристики. Вибір одягу для холодного періоду має враховувати наявність декількох шарів. В зимовий період ідеальним варіантом будуть софтшелові куртки з водонепроникною мембраною.

Якісний військовий одяг створюється з натуральних матеріалів з поєднанням синтетичних у вірному відсотковому співвідношенні. Таке поєднання дозволяє забезпечувати ряд важливих характеристик, які є принциповими при використанні військового одягу. Правильно підібрані та поєднані матеріали забезпечують стійкість до пошкоджень та вологи.

Які матеріали будуть функціональними

Купити військовий одяг в Україні не є проблемою, а от купити якісний і надійний можливо лише трішки доклавши зусиль. При виборі варто зважати на такі матеріали:

  • Оксфорд – синтетичний водовідштовхувальний матеріал, який добре зберігає свої характеристики за будь-яких складних умов. В даному матеріалі присутні волокна поліестеру, які забезпечують гарну терморегуляцію і захищають від ультрафіолету, тобто тривалий час зберігають оригінальність окрасу. Перевагою даного матеріалу є щільність тканини з можливістю забезпечення гарної вентиляції.
  • Rip-Stop – поліестер та бавовна є основними складниками даного матеріалу. Таке поєднання надає йому стійкості до розривів та гарну еластичність. Саме ці характеристики дали назву rip-stop, що в перекладі означає «розрив-стоп». Легкість в догляді, стійкість до забруднення та тримання форми також є перевагами даної тканини.
  • Фліс – це матеріал різної щільності, що використовується для пошиття одягу та елементів захисту. Тканина забезпечує гарну теплоізоляцію, еластичність та не є вибагливою до особливостей догляду за нею. Враховуючи, що основне місцеперебування - це польові умови, важливо, щоб форма була максимально функціональною й мала захист від вітру та дощу.

Основні переваги військового тактичного одягу

  • Якісна тканина, яка використовується для пошиття стійка до пошкоджень, забруднень різного роду та має довготривалий термін служби.
  • Присутність елементів тактичного крою, що забезпечує наявність великої кількості кишень, липучок, різноманітних систем кріплення та стягування.
  • Посилення частин, які піддаються додатковому тертю та зношенню.
  • Маскування на місцевості. Спеціальний окрас забезпечує маскування на невеликій відстані.
  • Захист від негативних зовнішніх факторів. Спеціальне просочення захищає від спеки, дощу, вітру.

Де купити військовий одяг в Україні?

Купити тактичний військовий одяг різних видів можна в магазині Strikeshop. Це місце, де ви гарантовано знайдете якісні матеріали, необхідний вам розмір та речі від відомих й перевірених виробників. Онлайн замовлення можна зробити в зручний для вас час. Якщо ви бажаєте військовий одяг купити в магазині особисто, зробити це можна в таких містах України в мережі магазинів Strikeshop: Львів, Коломия, Дніпро та Івано-Франківськ.