Міжнародна агенція з діджитал-маркетингу SeoProfy запрошує всіх власників бізнесів, стартаперів, маркетологів, розробників та SEO-спеціалістів будь-якого досвіду на безкоштовну онлайн-конференцію «НаЗахід 23», яка пройде 21 липня. Цей захід вже традиційно радує своїх глядачів унікальним матеріалом, який раніше не був представлений на жодній іншій галузевій події. Організатори побудували конференцію на практичних кейсах спікерів, де експерти з України та з-за кордону діляться своїми досягненнями та навчаються на власних помилках. Навіть глядачі отримають можливість поставити свої питання спікерам в чаті прямого ефіру.

Організатори та доповідачі конференції «НаЗахід 23» не тільки пристосували теми до реалій роботи у воєнний час, але й надихають на перемогу як на фронті, так і в бізнесі. За допомогою цього заходу будуть також збирати пожертви на підтримку Збройних Сил України, де кожен учасник має шанс виграти персональну консультацію від обраного спеціаліста.

Теми, які обговорюватимуть на конференції, включають Vision, Technical SEO, Indexing, AI Content, AI, Analytics, Design, SEO Management, SEO Approach in EU, Local SEO, PBN.

Серед доповідей «НаЗахід 23» будуть представлені такі теми:

  • «SEO Future: як АІ змінить SEO та що робити аби через два роки не відстати» від Дмитра Бондаря з Boosta,
  • «Революція в SEO: Використання AI і Prompt Engineering» від Іллі Черепинця з Jooble,
  • «Як побудувати SEO affiliate команду в iGaming» від Жені Бондаря з Boosta,
  • «Local SEO Secrets — What’s Working Now To Get Results» від Matt Versteeg (доповідь англійською),
  • «SEO в Європі та Україні: Відмінності в роботі та підходах» від Ігоря Баньковського з Catawiki,
  • «Комплексний аналіз показників для розробки PBN» від Діми Сандомірського з SeoProfy та багато інших.

Конференція розпочнеться о 09:00 за Києвом (GMT+3) і триватиме близько 10 годин. Участь у заході безкоштовна, проте потрібно зареєструватись на сайті https://nazahid.com/.

Ще більше корисної інформації та анонсів для SEO-ком’юніті доступно у Telegram-каналі події: https://t.me/nazahid.

Підтримку заходу забезпечує PRNEWS.IO — перший в світі маркетплейс спонсорованого контенту в ЗМІ. Якщо вам або вашому бізнесу необхідні публікації в топових ЗМІ негайно, реєстрація акаунту на PRNEWS.IO є можливістю закрити задачу швидко і без зайвих витрат.