На сьогоднішній день ринок будівельних пропонує велику кількість різновидів фарб та видів штукатурки. Штукатурка баранець та короїд також є популярними видами матеріалів. Баранець та короїд -це якісні вироби, які користуються великим попитом.

Використання штукатурок у сучасному будівництві

Штукатурки баранець і короїд використовується для внутрішніх і зовнішніх робіт, таких як штукатурення :

  • стін;
  • стель;
  • арок;
  • колон та інших елементів.

Ці види штукатурки мають високу паропроникність та дозволяють стінам "дихати", тобто зберігати оптимальний рівень вологості в приміщенні.

Ці штукатурки також, використовується для зовнішніх робіт, таких як штукатурення:

  1. Фасадів будівель.
  2. Балконів.
  3. Лоджій та інших елементів.

Ці види матеріалу відрізняються факторую. Баранець має фактуру, як руно овечки. Короїд нагадує деревину після її пошкодження жуком-древоточцем. Ці штукатурки мають велику міцність та стійкість до атмосферних впливів, тому є ідеальним вибором для захисту будівельних конструкцій від зносу та корозії. Крім того, штукатурки відмінно зберігають колір і вигляд протягом тривалого періоду часу, що дозволяє зберегти привабливість зовнішнього вигляду будівлі.

В обох випадках для застосування штукатурки потрібно дотримуватися правил підготовки поверхні та правильної техніки нанесення. Підготовка поверхні перед нанесенням штукатурки включає в себе очищення від бруду, пилу, жиру та інших забруднень, а також видалення пошкоджень і тріщин. Правильна техніка нанесення штукатурки включає в себе рівномірне нанесення штукатурки на поверхню, створення однорідного шару та його рівномірне затирання.

Зрозуміло, що ефективність цих матеріалів залежить від їх якості. Тому купувати штукатурки слід у надійних постачальників, які мають добру репутацію на ринку. Варто зробити вибір на користь компанії "БТА". Це український виробник лакофарбової продукції європейської якості торгової марки GreenLine, на сайті якого ви можете замовити безкоштовний розрахунок своєї потреби в матеріалах та придбати штукатурні матеріали високої якості.