Четверо бійців бригади "Спартан" "Гвардії Наступу" зупинили штурмову колону росіян біля Роботиного в Запорізькій області. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко

Російська колона складалася з трьох БТРів із піхотою на броні. Гвардійці вступили в бій. Перший БТР підірвався на міні, другий українські військові вразили з ручного гранатомета. З третього піхота висадилася, почався бій із застосуванням автоматів. Бійці "Спартан" були поранені, але не відійшли назад. Вогнева підтримка бригади розбила російських піхотинців.

Роботине - село в районі Токмака. До війни в селі проживали понад 400 осіб. Зараз населений пункт перебуває в зоні активних бойових дій. 

Українським бійцям постійно доводиться вступати в бойові зіткнення з переважаючими силами противника. На іншому напрямку - під Бахмутом - прикордонник із Харкова дві доби відбивав атаки росіян, перебуваючи в оточенні. Він прикрив евакуацію двох поранених бійців, потім, також діставши поранення, самостійно дістався до свого підрозділу.