У вихідні шквальний вітер повалив два дерева в Центральному парку Харкова, а територією розкидало чимало гілок. Фахівці "Харківзеленбуду" оперативно прибрали наслідки негоди. Постраждалих внаслідок падіння дерев не було, повідомили у міськраді.

Загалом за останню добу фахівці більше 10 разів виїжджали на виклики громадян у різні райони міста, щоб впоратися з деревами та гіллям, які повалив шквальний вітер. Внаслідок негодиу Харковы впало 13 дерев та 21 гілка. Такі випадки зафіксовані в Київському, Салтівському, Немишлянському, Слобідському, Шевченківському та Основ’янському районах.

Зокрема, у Київському районі клен упав на гаражі та пошкодив дах, а у Холодногірському - на пішохідну доріжку на вулиці Барикадній.

Наразі працівники "Харківзеленбуду" продовжують усувати наслідки негоди у місті, розпилюючи та вивозячи повалені дерева і зламані гілки.

Крім того, зафіксовано 10 випадків обриву дротів АТ "Харківобленерго" та чотири - КП "Міськсвітло". Фахівці працюють над усуненням пошкоджень.

Комунальники закликають містян із обережністю пересуватися вулицями та парками, оминаючи місця, де розчищення ще не завершено. Зберігається загроза падіння гілок чи цілих дерев під час поривів вітру.