У ніч проти 21 жовтня російські війська завдали шести авіаударів КАБами по Харкову. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов. Вибухи пролунали близько опівночі. Влучання зафіксували в Індустріальному та Немишлянському районах міста.

Зранку виявлено ще три місця ударів — усі в Індустріальному районі. За словами Терехова, зокрема постраждало цивільне підприємство.

Унаслідок атаки пошкоджено щонайменше 14 приватних будинків, один із них — зруйнований вщент. Також зазнали руйнувань цивільні підприємства, газопровідні мережі та лінії «Міськсвітла».

Щонайменше 11 людей зазнали гострої реакції на стрес. Інших тяжких поранень не зафіксовано. На місцях влучань працюють рятувальники, поліція та комунальні служби, триває ліквідація наслідків обстрілу.

Терехов наголосив, що відключень електроенергії у місті немає, фахівці оперативно відновлюють пошкоджені мережі.

Мер також повідомив, що один із будинків зазнав значних руйнувань. У ньому мешкала жінка, якій міська влада планує допомогти, звернувшись до міжнародних фондів з проханням надати модульний будинок, а також підтримати відновлення решти пошкоджених осель.