65-річний харків'янин ледь не зарізав падчерку та її чоловіка і відправився в місця позбавлення волі на тривалий термін. Про це повідомили в прокуратурі.

Злочин було скоєно 8 жовтня 2022 року в одній із квартир на вул. Кошкіна в Харкові. Зловмисник проживав у цій квартирі з 33-річною падчеркою та її 39-річним чоловіком. Між ними постійно виникали сварки на побутовому ґрунті. Після чергової сварки жінка разом зі своїм чоловіком лягли спати. Чоловік узяв кухонний ніж, зайшов у кімнату, де спали потерпілі, і вдарив ножем 39-річного чоловіка в грудну клітку, а потім завдав удару 33-річній жінці в живіт. 

Потерпілі прокинулися і спробували захиститися. Падчерка зловмисника схопила лезо ножа руками і спробувала відібрати його в нападника. Чоловікові падчерки вдалося вибити ніж із рук зловмисника. 
Потерпілі вибігли в загальний коридор і покликали сусідів. 

Невдовзі на місце події прибули правоохоронці та затримали нападника, а також лікарі, які надали медичну допомогу пораненим.

Розслідування і судовий розгляд тривали півтора року. У суді обвинувачений визнав свою провину лише частково і заявив, що не мав наміру вбивати потерпілих.

Комінтернівський районний суд Харкова засудив його до 13 років позбавлення волі.