Учора, 11 травня, близько 21:35 росіяни завдали удару по Шевченківському району Харкова. За голови ХОВА Олега Синєгубова, безпілотник влучив у дах 12-поверхового житлового будинку.
Пошкоджено близько 30-ти вікон. 53-річна жінка зазнала гострої реакції на стрес. Медики надали їй допомогу.
Мер Ігор Терехов заявив, що цей будинок потрапляє під обстріл втретє. Спочатку по ньому били КАБом та "Шахедом", тепер – "Молнією".
Обстріли минулого тижня
Мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що минулого тижня, з 4 по 10 травня, росіяни завдали по Харкову 20 ударів. Під обстрілами були Київський, Холодногірський, Основ'янський, Новобаварський, Індустріальний, Салтівський та Шевченківський райони.
Війська РФ застосовували безпілотники типу "Шахед", "Молнія", FPV-дрони, а також ракети.
Було пошкоджено приватні будинки, багатоповерхівки, гаражі, автомобілі, торгові кіоски, дорожню інфраструктуру, контактні мережі, комунальні об'єкти, територію залізниці та цивільних підприємств, навчальні заклади, системи водовідведення, електромережі.
Постраждала 21 людина, зокрема шість дітей. У більшості випадків медики фіксували гостру реакцію на стрес, але були й тяжкі травми.
Удари по житлових будинках
Російські війська цілеспрямовано обстрілюють житлові будинки у Харкові. З початку повномасштабної агресії РФ пошкоджено понад 13 тис. будівель. Більшість із них – житлові. Лише за квітень цього року у Харкові обстрілами пошкоджено 298 багатоповерхових та приватних житлових будинків. Було вибито понад 3 тис. вікон, пошкоджено 70 дахів.








