У Харкові зруйновано велику кількість котелень, які мають встигнути відновити до опалювального сезону. Про це в інтерв'ю "Суспільному" повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов.

"Працюватимемо з мерією. Щоночі війська РФ завдають ракетних ударів по інфраструктурі міста, але її треба відновлювати, незважаючи на це, тому що в Харкові зараз живе більше половини від довоєнної кількості жителів", - зазначив Синегубов.

За його словами, що стосується тимчасово окупованих територій, наприклад, Ізюма, то там мешкає 20 тисяч людей, і вони не мають можливості евакуюватися. "Ми розуміємо, що там взимку опалення не буде. Відновити повністю зруйновану критичну інфраструктуру швидко і в таких умовах неможливо. І все одно дивитимемося на розвиток військової обстановки і вживатимемо оперативних заходів, щоб покращити ситуація", - сказав голова ХОВА.


Внимание! Читайте нас в телеграм-канале Новости Status Quo
Там больше информации!


Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Харкові з'являться мобільні котельні. Вони є ергономічними будинками блочного типу, які від котлів до системи водопідготовки обладнані новітніми технологіями.