Міністерство оборони України надало роз'яснення щодо оновлення або неоновлення військово-облікових даних до 16 липня 2024 року. Це можна зробити через ТЦК та СП, ЦНАП або в застосунку "Резерв плюс".
Розглянемо ситуацію для обох категорій громадян.
Для тих, хто оновив дані:
Громадяни, які вчасно оновили свої військово-обл…
У Харкові дешевшають квартири, особливо на вторинці. Про це свідчать результати дослідження ринку нерухомості Харкова станом на червень 2024 року, проведеного порталом нерухомості ЛУН.
Експерти відзначають, що ціни на новобудови залишаються відносно стабільними, з незначними змінами в різних сегментах. Але вторинка та ринок оренди демонстру…
У побуті харків'яни здебільшого використовують російську та українську мови, а серед релігійних конфесій найпопулярнішими є УПЦ Київського патріархату та ПЦУ. Більша частина харків'ян - це люди низького достатку і лише близько половини дорослих містян має роботу. Такі результати соціологічних досліджень, які у квітні-травні 2024 року п…
"Моя думка щодо інциденту на блокпості в Харкові дуже проста: усі представники силових структур повинні керуватися законами та присягою. Знати і поважати права та обовʼязки кожного, хто виконує свої службові обовʼязки — це аксіома. І розвідники, і поліцейські є невідʼємними складовими Сил безпеки та оборони України. У нас усіх один ворог — росія, і лише наша наполеглива спільна робота здатна забезпечити успіх у важкій боротьбі за свободу української нації. Звісно, такі історії, як у Харкові, жодної користі не несуть. Тому в цілому я вкрай негативно оцінюю цей неприємний інцидент, такі випадки неприпустимі", - заявив Буданов, пише "Бабель".
29 вересня на вʼїзді до Харкова люди у військовій формі напали на блокпост. Нападники, озброєні автоматами, поклали на землю поліцейських і військових, які чергували там. Подію зафіксувала нагрудна камера поліцейського.
Один із нападників виступив із короткою промовою, у якій вимагав, щоб правоохоронці на блокпосту не перевіряли бійців і автомобілі військової частини 0458. Після цього нападники покинули блокпост.
Було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) КК України.