Кабінет міністрів передав у державну власність будівлю по вул. Костичева, 31 у Комінтернівському районі Харкова. Відповідне розпорядження Кабінету міністрів № 600-р від 22 серпня опубліковане на сайті уряду. Таким чином, Кабмін погодився з пропозицією Харківської міськради та Державної податкової служби України про передачу нерухомості в сферу її управління.

У розпал спекотного сезону харків’яни масово прямують до води, але новина з одного з найпопулярніших пляжів міста звучить як застереження для всіх любителів міського відпочинку. У воді Олексіївського лугопарку — у межах самої акваторії пляжу — виявлено життєздатні яйця геогельмінта Toxocara canis. За даними фахівців, відхилень…






