ВАТ "Новоіванівський цукровий завод" Коломацького району Харківської області завдав збитків державі на 12 тис. 132 грн. Про це повідомив обласної державної екологічної інспекції. Екоінспекція і прокуратура, перевіривши підприємство, з'ясували, що завод деякий час працював без дозволу на спеціальне водокористування. З водойми державного значення завод несанкціоновано відібрав 300 куб. м води. Зараз підприємству запропоновано відшкодувати збиток у добровільному порядку.

У розпал спекотного сезону харків’яни масово прямують до води, але новина з одного з найпопулярніших пляжів міста звучить як застереження для всіх любителів міського відпочинку. У воді Олексіївського лугопарку — у межах самої акваторії пляжу — виявлено життєздатні яйця геогельмінта Toxocara canis. За даними фахівців, відхилень…






