Харківська міжрайонна природоохоронна прокуратура порушила кримінальну справу стосовно посадових осіб облуправління меліорації і водного господарства за фактом зловживання службовим становищем (ч.1 ст. 364 Кримінального кодексу). Як повідомив офіційний сайт прокуратури Харківської області з посиланням на харківського міжрайонного природоохоронного прокурора Тамару Кошель, посадові особи облводгоспу у 2009 р. визначили водойму в Руській Лозовій Дергачівського району як природну і закриту, після чого ділянка водного фонду в 1,5 га була передана у власність для товарного риборозведення. Прокуратура встановила, що насправді це був штучно створений ставок руслового типу, який не можна було приватизувати.

У розпал спекотного сезону харків’яни масово прямують до води, але новина з одного з найпопулярніших пляжів міста звучить як застереження для всіх любителів міського відпочинку. У воді Олексіївського лугопарку — у межах самої акваторії пляжу — виявлено життєздатні яйця геогельмінта Toxocara canis. За даними фахівців, відхилень…






