Прокуратура Золочівського району Харківської області порушила кримінальну справу за фактом незаконного видобування води в одному з сіл району і перевищення сільським головою службових повноважень. Як повідомив прокуратури Харківської області з посиланням на прокурора Золочівського району Володимира Твердохліба, встановлено, що з квітня 2010 р. до квітня 2011 р. сільрада видобула 3 млн. 916 тис. кубометрів води (без дозволу на спеціальне водокористування). За оцінкою Державної екологічної інспекції в Харківській області, державі завдано збитків у 142 тис. грн. Кримінальну справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.365 (перевищення влади або службових повноважень, що заподіяло тяжкі наслідки) та ч.1 ст.240 (порушення правил охорони надр) Кримінального кодексу.

У розпал спекотного сезону харків’яни масово прямують до води, але новина з одного з найпопулярніших пляжів міста звучить як застереження для всіх любителів міського відпочинку. У воді Олексіївського лугопарку — у межах самої акваторії пляжу — виявлено життєздатні яйця геогельмінта Toxocara canis. За даними фахівців, відхилень…






