Голова Харківської облдержадміністрації (ХОДА) Михайло Добкін йде у відпустку з 24 червня до 1 липня. Про це сказано в розпорядженні, розміщеному на офіційному сайті ХОДА.

У розпал спекотного сезону харків’яни масово прямують до води, але новина з одного з найпопулярніших пляжів міста звучить як застереження для всіх любителів міського відпочинку. У воді Олексіївського лугопарку — у межах самої акваторії пляжу — виявлено життєздатні яйця геогельмінта Toxocara canis. За даними фахівців, відхилень…






