Голова Харківської облдержадміністрації (ХОДА) Михайло Добкін 4 лютого перебуває з робочою поїздкою у Києві. Як повідомив офіційний сайт ХОДА, М.Добкін зустрінеться з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим для вирішення поточних питань розвитку Харківської області.

У розпал спекотного сезону харків’яни масово прямують до води, але новина з одного з найпопулярніших пляжів міста звучить як застереження для всіх любителів міського відпочинку. У воді Олексіївського лугопарку — у межах самої акваторії пляжу — виявлено життєздатні яйця геогельмінта Toxocara canis. За даними фахівців, відхилень…






