Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова планує відвідати Харків 13 березня. Про це 2 березня під час селекторної наради в Харківській облдержадміністрації (ХОДА) повідомив заступник голови ХОДА Ігор Шурма. За його словами, точний графік візиту ще уточнюється. Поки відомо, що Р.Богатирьова має намір відвідати Чугуївську районну лікарню.

У розпал спекотного сезону харків’яни масово прямують до води, але новина з одного з найпопулярніших пляжів міста звучить як застереження для всіх любителів міського відпочинку. У воді Олексіївського лугопарку — у межах самої акваторії пляжу — виявлено життєздатні яйця геогельмінта Toxocara canis. За даними фахівців, відхилень…






