Начальник сектору охорони громадського порядку Дзержинського РВВС Харкова майор міліції Володимир Чугаєвський подав до Київського районного суду Харкова позов про захист честі, гідності і ділової репутації до депутата Харківської облради, голові облорганізації ВО "Батьківщина" Арсену Авакову. Як зазначено в позові, 11 серпня у програмі "Віддзеркалення" "Агентства телебачення новини" А.Аваков поширив недостовірну та принижуючу честь, гідність і ділову репутацію В.Чугаєвського інформацію про те, що 10 серпня в ході акції протесту звільнених співробітників КП "Міськелектротранс" журналіст газети "Наше життя" Денис Корнєв постраждав унаслідок дій В.Чугаєвського. Міліціонер цю інформацію спростував, звинувативши Д.Корнєва в наклепі.

В.Чугаєвський вимагає від А.Авакова компенсації морального збитку в розмірі 20 тис.грн., а також спростування в ЗМІ цієї недостовірної інформації.

Крім того, В.Чугаєвський подав до Московського райсуду Харкова позов до Д.Корнєва із звинуваченням його в наклепі.

Спарвка "SQ". 10 серпня п'ять звільнених співробітників КП "Міськелектротранс" (Харків) оголосили безстрокове голодування. Як заявив керівник первинної профспілкової організації "Захист справедливості" Андрій Ільгов, це водії депо № 3, які були звільнені після страйку працівників підприємства.

Харківський окружний адміністративний суд заборонив проведення акції протесту. 10 серпня близько 23.40 з цим рішенням суду до учасників акції підійшов майор міліції у супроводі 25 правоохоронців. Згодом журналіст газети "Наше життя" заявив, що правоохоронці намагалися відвести пікетників силою, а він особисто постраждав у результаті зіткнення з міліціонером. Прибулі на місце медики констатували у Д.Корнєва підозру на перелом ребер та струс мозку.

За інформацією міськради, до міської клінічної лікарні швидкої і невідкладної медичної допомоги ім. Мещанінова близько 00:30 11 серпня звернувся 26-річний чоловік, який представився журналістом газети "Наше життя". Він стверджував, що був побитий співробітниками міліції на пл. Свободи й отримав травму шийного хребця. Після огляду і проведення рентгенографії черговий лікар запропонував пацієнту провести томографічне обстеження, щоб встановити точний час отримання травми, проте чоловік відмовився від додаткового обстеження і лікування, оскільки "не довіряє медичним працівникам". За півтори години після приїзду він самостійно залишив лікувальну установу.