Майор міліції Володимир Чугаєвський запропонував Денису Корнєву, який раніше представлявся журналістом газети "Наше життя", укласти мирову угоду. Московський районний суд Харкова зараз розглядає позов В.Чугаєвського до Д.Корнєва про захист честі, гідності та ділової репутації. Як повідомив "SQ" представник міліціонера в суді, юрист Сергій Кравченко, проект угоди сторона позивача передала відповідачу 10 листопада, перед засіданням суду.

З метою врегулювання суперечки Д.Корнєву пропонується визнати, що він не працював журналістом у редакції газети "Нове життя", 10 серпня на пл. Свободи не виконував обов'язків журналіста, а В.Чугаєвський не наносив йому тілесних ушкоджень. У разі укладення угоди міліціонер готовий відмовитися від позовних вимог.

С.Кравченко зазначив, що засідання суду перенесене на 22 листопада, оскільки на нього не з'явився представник телекомпанії "АТН".

Також С.Кравченко розповів, що в рамках судового розгляду за позовом В.Чугаєвського до депутата Харківської облради, голови облорганізації ВО "Батьківщина" Арсена Авакова суд призначив проведення лінгвістичної експертизи висловлювань А.Авакова у програмі "Віддзеркалення". Будуть досліджуватися слова екс-губернатора про майора міліції Чугуївського (це прізвище А.Аваков називає у передачі; за словами С.Кравченка, А.Аваков понівечив прізвище і мав на увазі саме В.Чугаєвського), а також те, яка думка про міліціонера могла скластися у глядачів програми. С.Кравченко зазначив, що відповідач наполягав на проведенні експертизи в Києві, але суд постановив, що її проведе Харківський науково-дослідний інститут судових експертиз ім.Бокаріуса.

Довідка "SQ". 10 серпня п'ять звільнених працівників харківського КП "Міськелектротранс" оголосили безстрокове голодування. Акція проходила в сквері на пл.Свободи. Харківський окружний адміністративний суд заборонив проведення цієї акції, і 10 серпня близько 23.40 з цим рішенням суду до протестуючих підійшов майор міліції у супроводі 25 правоохоронців.

Згодом журналіст газети "Наше життя" Д.Корнєв заявив, що правоохоронці намагалися відвести пікетників силою, а він особисто постраждав у результаті зіткнення з міліціонером. Прибулі на місце медики констатували у Д.Корнєва підозру на перелом ребер і струс мозку.

За інформацією Харківської міськради, до міської клінічної лікарні швидкої і невідкладної медичної допомоги ім. Мещанінова близько 00:30 11 серпня звернувся 26-річний чоловік, який представився журналістом газети "Наше життя". Він стверджував, що був побитий співробітниками міліції на пл.Свободи й отримав травму шийного хребця. Після огляду і проведення рентгенографії черговий лікар запропонував пацієнту провести томографічне обстеження, щоб встановити точний час отримання травми, проте чоловік відмовився від додаткового обстеження та лікування, оскільки "не довіряє медичним працівникам". За півтори години після приїзду він самостійно залишив лікувальну установу.

В.Чугаєвський спростував інформацію про те, що Д.Корнєв постраждав унаслідок його дій, звинуватив його в наклепі і подав до Московського районного суду позов про захист честі, гідності та ділової репутації. Пізніше в рамках цього позову як відповідача залучили АТН за поширення недостовірної інформації.

Також В.Чугаєвський подав до Київського районного суду позов про захист честі, гідності та ділової репутації до А.Авакова й АТН. Як зазначено в позові, 11 серпня в програмі "Віддзеркалення" "Агентства телебачення новини" А.Аваков поширив недостовірну інформацію, що принижує честь, гідність і ділову репутацію В. Чугаєвського, про те, що 10 серпня в ході акції протесту звільнених співробітників КП "Міськелектротранс" журналіст газети "Наше життя" Д.Корнєв постраждав унаслідок дій В.Чугаєвського. Міліціонер вимагає від А.Авакова компенсації морального збитку в розмірі 20 тис.грн., а також спростування в ЗМІ цієї недостовірної інформації.