Чемпіонат Європи з легкої атлетики проводиться 27 липня - 1 серпня в Барселоні (Іспанія). Харківський легкоатлет Олександр Нартов показав шостий результат (2 м 26 см) у фінальних змаганнях турніру зі стрибків у висоту. Переможцем у цій дисципліні, подолавши планку на рубежі 2 м 33 см, став росіянин Олександр Шустов.

Харків'янка Наталія Погребняк у півфінальному забігу на 100 м показала восьмий результат - 11,34 сек. Інша українська бігунка - Марія Ремінь (Запоріжжя) - пробилася у фінальний забіг (з особистим рекордом 11,25 сек.) і посіла в ньому п'яте місце (11,31). Найшвидшою на дистанції 100 м виявилася Верена Сейлер (Німеччина) - 11,10 сек.

Харків'янці Лілії Кулик не вистачило 3 см для потрапляння до фінальної частини змагань з потрійного стрибка (її результат 14 м 4 см). Інша представниця України в цій дисципліні - Ольга Саладуха (Донецьк) - у кваліфікаційних змаганнях показала результат 14 м 49 см і виступить у фіналі. У змаганнях з потрійного стрибка серед чоловіків киянин Віктор Кузнєцов посів четверте місце з результатом 17 м 29 см, чемпіоном Європи став Філіпс Айдо (Великобританія) - 17 м 81 см.

Харківський спринтер Ігор Бодров у попередньому забігу на 200 м показав четвертий результат (20,98 сек.) і до півфіналу не пройшов. Інший харків'янин - Євген Нікітін - через травми був змушений перервати участь у змаганнях десятиборців.

Довідка "SQ". Усього до складу української збірної на чемпіонаті Європи в Барселоні входять 62 легкоатлети - 30 чоловіків і 32 жінки.