Партію "Слуга Народу" очолила Олена Шуляк. Ми спитали її, як зміниться політсила, і що ці зміни дадуть громадянам.

- Які зміни чекають партію під вашим керівництвом?

- Партію чекає трансформація. Ми перейшли "екватор" нашої каденції у Верховній Раді. Набули досвіду в державному управлінні, втілили у життя багато кардинальних реформ. Побудували регіональну структуру, залучили до команди більше 6 тисяч депутатів місцевих рад по всій країні. Зараз головне завдання – "навчити" цей потужний механізм працювати злагоджено та ефективно.

- Чи можуть громадяни долучатися до партійної роботи?

- Звісно! "Слуга Народу" буде потужним соціальним ліфтом. Наше завдання – шукати, обирати, навчати найбільш активних, компетентних і небайдужих партійців. Просувати їх кар’єрними сходами – у партії, місцевому самоврядуванні, державному управлінні. У нас у партії доволі ретельна система відбору членів. Нам точно не потрібні тимчасові попутники, які зрадять на першому ж повороті. Але з чесними та активними нашими прихильниками ми будемо працювати і вже працюємо. В тому числі через два наших крила – "Зе!Молодіжку" і "Зе!Жінки".

- Зараз багато кажуть про падіння рейтингів "Слуги Народу", про нібито розпад монобільшості…

- Рейтинги за два роки до виборів не є показовими. Я пропоную подивитися не на гіпотетичні вибори із соцопитувань, а на реальні, які пройшли пару тижнів тому. Нагадаю: в Херсонській та Черкаській областях кандидати в нардепи від "Слуги Народу" здобули беззаперечну перемогу.

Що стосується монобільшості, то її намагаються "поховати" від самого моменту її заснування. Тим, хто чекає на розпад, хочу сказати: не дочекаєтеся! Результат – на табло. Найважливіші законопроєкти ухвалюються.

- "Слуги Народу" час від часу потрапляють в різні скандали. Чи партія розбиратиме такі випадки?

- Безумовно. Для цього я запропонувала створити в партії Дисциплінарну комісію. Вона буде приймати рішення для кожного конкретного випадку. Але буде жорстко!