Із 24 державних вишів Харкова 23 зазнали пошкоджень внаслідок війни. Деякі втратили цілі корпуси. Харківський національний університет міського господарства (ХНУМГ) був заснований у 1922 році. За 100 років роботи він пережив чимало криз, але російсько-українська війна стала безпрецедентним викликом для вишу та та його спільноти.
Починаючи з 2022…
У Харківській області впродовж квітня дещо знизилися ціни на житло в новобудовах. На вторинному ринку ціни залишилися на колишньому рівні. Про це повідомляється у дослідженні українського маркетплейса нерухомості DIM.RIA.
Первинний ринок
У Харківській області ціна одного квадратного метра в новобудові у квітні становила 776 доларів США. Це на…
У вихідний день на набережній річки Лопань у Харкові зібралися десятки людей. Хтось із граблями, хтось із мішками для сміття, хтось із саджанцями дерев. Люди прийшли на толоку: розкидане скло, порожні пляшки, використані шприци та голки захаращують це затишне місце.
Проєкт «Запаркання» народився зі студентського дослідження міських &…
Экологи выяснили, что массовая гибель рыбы в Харькове произошла из-за нехватки кислорода в воде. Об этом сообщили в Госэкоинспекции.
На место гибели рыбы выезжали сотрудники Харьковской областной Госэкоинспекции и Госпотребслужбы. Начальник управления безопасности пищевых продуктов и ветеринарной медицины Госпотребслужбы в Харьковской области Дмитрий Волошко предположил, что причина бедствия – в погоде и высокой температуре.
По предварительному осмотру мы предполагаем, что рыба погибла из-за нехватки кислорода. Раньше, когда уровень воды был повыше, речка перетекала через дамбу и насыщала воду кислородом. А теперь из-за жары вода через дамбу не перетекает. И ниже дамбы получилось небольшое озерцо, глубина которого – по колено. А за счет высокой температуры вода в нем "закипела" - и рыба задохнулась, - объяснил Волошко, пишут "Харьков. Комментарии".
Сегодня, 16 августа, сотрудники Рыбнадзора собирали погибшую рыбу. Специалисты Харьковской Госэкоинспеции взяли пробу воды и установили, что причиной мора стала нехватка кислорода. При критически допустимой норме кислорода в 4% на этом участке реки Уды его всего 3%.
Напомним, что по факту массовой гибели рыбы открыто уголовное производство.