У пятерых работников Харьковского областного специализированного диспансера радиационной защиты населения диагностирован коронавирус. Об этом "Депо" со ссылкой на пресс-службу обладминистрации. Одна из заболевших, медсестра, находится в областной инфекционной больнице на кислородной поддержки (маске). Она не в реанимации.

24 червня у Гданську Харківська міська рада підписала з Європейським банком реконструкції та розвитку угоду на суму 47 мільйонів євро, з яких 17 мільйонів — безповоротний грант Євросоюзу. Кошти будуть спрямовані на підготовку до опалювального сезону, модернізацію теплопостачання та підтримку комунальних служб. Це гарна нагода розібратися: що…






