Філія АТ "Імексбанк" у Харкові отримала статус регіонального відділення і була переведена на баланс Головного офісу банку в Одесі. Як повідомив сайт банку, присвоєння статусу регіонального відділення дозволить поліпшити обслуговування приватних і корпоративних клієнтів банку, прискорити проходження платежів, рішення різних питань.

Як повідомив банк, регіональне відділення АТ "Імексбанк" у Харкові працює за адресою: вул. Короленка, 25. Відділення пропонує своїм клієнтам комплексне банківське обслуговування: оформлення депозитних вкладів, відкриття поточних рахунків у національній та іноземній валютах, розрахунково-касове обслуговування, відправлення і отримання термінових міжнародних і національних грошових переказів, оформлення платіжних карток НСМЕП, VISA та MasterCard, а також ряд інших послуг .

Рішення про присвоєння харківській філії статусу регіонального відділення було прийняте відповідно до стратегії розвитку банку для поліпшення якості обслуговування клієнтів та оптимізації роботи філії, повідомив банк на сайті.

Довідка "SQ". АКБ "Імексбанк" (Одеса) заснований 1994 р. Згідно класифікації НБУ, входить до групи великих банків України. на 1 травня 2010 р. активи - 5,8 млрд.грн., статутний капітал - 795 млн.грн., кредитно-інвестиційний портфель - 4,5 млрд.грн. Банк обслуговує більше 20 тис. юридичних осіб і більше 610 тис. фізичних осіб, мережа банку нараховує більше 500 підрозділів.

Протягом 2010 р. "Імексбанк" у рамках оптимізації філіальної мережі присвоїв почесний статус регіональних відділень своїм філіям у Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Івано-Франківську, Кіровограді, Луцьку, Тернополі, Ужгороді та низці інших міст.