"Невідомі патріоти" можуть зняти з будівлі Харківської міськради меморіальну дошку на честь Євгена Кушнарьова. Телеграм-канал "Деколонізація. Україна" повідомив, що отримано відповідь від Департаменту адміністративно-господарської діяльності міськради щодо використання російської мови в оформленні цієї меморіальної дошки.

Директор Департаменту Василь Дашутін повідомив, що законодавство не вимагає обов'язкового використання державної мови в об'єктах монументального мистецтва і не зобов'язує органи місцевого самоврядування демонтувати такі об'єкти.

"Тепер це буде робота для “невідомих патріотів”, - заявили в "Деколонізація. Україна".

Євген Кушнарьов (1951-2007) - відомий політичний діяч. Він був першим мером Харкова часів незалежності України, керував обласною держадміністрацією, адміністрацією президента України, був депутатом Верховної Ради. Загинув у січні 2007-го внаслідок нещасного випадку на полюванні.

Меморіальну дошку на честь Кушнарьова встановлено на будівлі Харківської міськради в січні 2008 року. На дошці розміщено напис:

"У цій будівлі в 1900-1996 роках працював голова Харківської міської ради першого демократичного скликання, Почесний громадянин міста Харкова Євген Петрович Кушнарьов".