"Фельдман Екопарк" будує хоспіс для тварин, які постраждали від війни. За словами власника зоопарку Олександра Фельдмана, хоспіс буде працювати як для домашніх, так і для диких тварин. Його будівництво планують завершити до кінця року. У хоспісі тварини зможуть отримати обстеження й медичне лікування. Надалі можливе їхнє проживання у парку.

В екопарку зазначили, що до центру порятунку тварин “Добрий дім” постійно надходять звернення про допомогу пораненим тваринам, малюкам, які втратили батьків, а також тим, які залишили через війну звичні місця проживання. Зокрема це олені, які втратили ноги, поранені лебеді, які не можуть літати, маленькі поросята та кози, зграї голодних бездомних собак. Дуже часто з проханнням допомогти тваринам звертаються військові та жителі прифронтових територій.

У зоопарку готові вилікувати таких тварин, реабілітувати їх та підготувати до повернення в природу. Зоозахисники наголошують, що в умовах екоциду, який чинить РФ, повернення тварин у місця, де вони раніше мешкали, матиме величезне значення для збереження традиційних видів української фауни. При цьому повернутися до природи зможуть не всі: тварини, які отримали серйозні травми, а також надто звикли до людської опіки, не виживуть. Тому для їхнього розміщення вже зараз потрібно створювати у спокійних куточках природи зручні вольєри, у яких вони під наглядом фахівців зможуть затишно жити.

Екопарк серйозно постраждав під час інтенсивних обстрілів Харкова російськими військами 2022 року. Було пошкоджено більшу частину споруд. Під час евауації загинуло 6 працівників. Загалом у парку померло 300 тварин (це близько 20% загальної зооколекції). З літа 2023 року екопарк частково відновив роботу. Сапери розміновували основну територію. Спочатку відкрилася Долина альпак, а восени екопарк провів традиціний Бал хризантем. Додому повернулося багато тварин: орли, леви, яки, угорські корови, зебри, бізони, лемури, орангутанги та інші.