Немає нічого приємнішого, ніж після насиченого робочого дня або стомлюючих справ, насолодитися смачним та свіжим обідом чи вечерею, не виходячи з дому. Саме тому доставка готових страв має таку популярність.

Один із найпопулярніших видів доставки – доставка суші. Ця японська страва завоювала серця багатьох любителів кулінарії завдяки своїй різноманітності, вишуканому смаку та корисним властивостям. Шикарні суші в Харкові роблять у ресторані «Япошка», який готовий оперативно доставити їх до вашого порога.

Суші та інші страви азіатської та європейської кухні

Ресторан «Япошка» пропонує не лише доставку суші, а й широкий вибір інших страв азіатської та європейської кухні. Меню включає різноманітні роли, сашимі, нігірі, а також гарячі страви. Для любителів м'ясних страв пропонується великий вибір смаженого м'яса – від класичного стейку яловичого до соковитої свинини на грилі. У меню також присутні пасти, піци та салати для тих, хто віддає перевагу європейській кухні.

Вони гарантують високу якість продуктів та свіжість інгредієнтів у кожній страві. Завдяки швидкій і зручній доставці можна насолоджуватися вишуканими стравами прямо вдома або в офісі.

Про важливе

Страви японської кухні виглядають настільки привабливо, а їхній смак настільки незвичайний, що кількість шанувальників екзотичної їжі неухильно зростає. Будь-яке свято у пристойному українському домі не обходиться без суші, сашимі чи рол. Господині навіть не потрібно турбувати себе приготуванням цих хитромудрих частування, оскільки існує популярна послуга суші на будинок на замовлення.

Слід також знати, що слова «суші» та «роли» використовують лише мешканці неасфальтованих колгоспів. Інтелігентна людина має говорити «Нігірі-суші» та «Макі-суші». Перше поняття включає чайну ложку рису і ще який-небудь інгредієнт. Багато хто думає, що тут неодмінно має бути присутня сира риба, і гірко помиляються. Саме звідси величезна різноманітність цієї страви: все, що завгодно з рисом та оцтом.

Маки-суші - те саме, тільки згорнуте циновкою, і упаковане, найчастіше, в лист норії (морської водорості). Ключове слово в даному випадку "згорнуте", тому в повсякденному побуті ми використовуємо англійське слово "роли".

Сашима – це все перераховане вище, але без рису. З формальної точки зору, це шматочок морської живності. Сирий, смаженої чи пареної – значення немає.