Фото з Харківської області увійшло в топ-100 кращих кадрів року за версією журналу Time.

На світлині зображена родина, яка втікає від вибуху після російського ракетного обстрілу житлового кварталу в Первомайському. Це робота фотографа Олександра Магули, зроблена 4 липня.

РФ вдарила по Первомайському ракетою "Іскандер" вдень. Постраждало 43 людини, з них 12 дітей (найменшим - рік і 10 місяців). Більшість постраждалих отримали поранення від розбитого скла.

Загалом у топ кращих кадрів року увійшло 9 фотографій з України. У перелік увійшли такі знімки:


Максим Дондюк для The New Yorker. Руки українського воїна 28-ї бригади, який сидить за кілька сотень метрів від ворожих окопів у Бахмуті 26 березня. Через те, що солдати постійно копають окопи, руки багатьох із них потріскані і чорні, як земля.

Євген Малолєтка для AP. Українські медики рятують пораненого військового поблизу Бахмута 26 лютого.

Ніколь Танг для NYT. Маленькі пацієнтки з розмальованими обличчями в укритті дитячої лікарні "Охматдит" у Києві 1 червня.

Девід Гуттенфельдер для NYT. Поранений український військовий на медичних ношах викурює останню сигарету перед тим, як його заберуть медики медичного батальйону "Госпітальєри". Донецька область України, 12 вересня.

Тайлер Гікс для The New Yorker. Усе, що залишилося від російського солдата на дорозі в Донецькій області, 26 вересня.

Libkos для AP. Вид з висоти пташиного польоту на Бахмут, Україна, 22 червня.

Анна Кудрявцева для Reuters. Поранений український військовослужбовець лежить у прифронтовому медичному стабілізаційному пункті; Донецька область, Україна, 23 квітня.

Деніел Коул для AP. Рідні та близькі українського військовослужбовця Олексія Завадського, який загинув у бою 15 січня в Бахмуті, зібралися під час похорону в Бучі; Україна, 19 січня.

Повний перелік фотографій можна переглянути тут.