"Філіп Морріс" залишається серед топ-5 найбільших платників податків в Україні і одним з основних бюджетних донорів Харківщини. За 2023 рік компанія сплатила в Україні загалом вже майже 24 млрд. грн. податків – у т.ч. 91,3 млн грн. до бюджету Харківської області.

«"Філіп Морріс" повністю сплачували нам податки. Підприємство евакуювалося на захід України, працівникам там винаймали житло. Це міжнародна компанія, тому дуже високі вимоги до безпекової ситуації, фабрика не відновить свою роботу, поки в безпеці не буде впевненості на 100%», - повідомила "Суспільному" глава Роганської селищної військової адміністрації Марія Черненко. 

За її словами, завдяки компанії Роганська громада змогла навіть перевиконати бюджет на 2023 рік.

Нагадаємо, з 24 лютого 2022 р. "Філіп Морріс" призупинила роботу своєї харківської фабрики з міркувань безпеки.

Пізніше вже цього року "Філіп Морріс" анонсувала понад 30 млн доларів інвестицій у запуск додаткового виробництва – у Львівській області. Компанія очікує, що виробництво на Львівщині буде запущено у першому кварталі 2024 р. На новій фабриці працюватиме понад 250 осіб. В першу чергу, працевлаштовані будуть харківські працівники "Філіп Морріс".

"Філіп Морріс" працює на українському ринку з 1994 р. і за майже 30 років роботи в Україні інвестувала в економіку країни понад 700 млн доларів. У 2022 р. "Філіп Морріс" сплатила в Україні 25,3 млрд грн податків.